מה הקשר בין היכולת לספר סיפור להצלחה בחיים שלכם?

כאשר אתם רוכשים את היכולת לעמוד על במה ולהעביר מסר לעולם דרך סיפור שאתם מספרים,מה זה אומר עליכם בעצם? ויותר מזה איך זה משליך על תחומים אחרים בחיים שלכם?
היכולת שלכם לעמוד על במה מול קהל מאתגר,לספר סיפור בכל נושא בצורה שתרתק את הקהל,עם מסר ותובנה לעולם מעניקה לכם המון:
שיפור הביטחון העצמי שלכם והתגברות על פחד מפני קהל.
היכולת שלכם לדייק את המסר שלכם בכל תחום:אם אתם אנשי שיווק אז היכולת שלכם לשווק מוצר בצורה מאד מדויקת לפי הצרכים של הלקוח,או במילים אחרות לספר את הסיפור של המוצר שלכם באופן הכי נכון שיגרום ללקוח להאמין במוצר שלכם.
היכולת הוורבלית שלכם,השליטה בקצב הדיבור,בטון הדיבור-כל אלו מיומנויות שנדרשות מכל מרצה או מאמן שעומד על הבמה.תחשבו על מנהלים או עובדים שצריכים להעביר מצגות , מציגים פרויקטים או מגייסים חסויות למען הארגון שלהם-אם הם עומדים על במה ומספרים סיפור אז רוב הסיכויים שתהיה להם את היכולת לסחוף אחריהם גם במקום העבודה שלהם.
לעמוד על במה ולספר את הסיפור שלכם זה לתת משהו ממה שיש לכם למישהו-נתינה נטו,נתינה ממה שיש לכם-נתינה ללא תנאי הופך אתכם לאנשים יותר אמפתים,אנשים יותר אמפתים הם אנשים יותר חיוביים,אנשים יותר חיוביים אלו אנשים שיש להם יכולת השפעה וחיובית הרבה יותר גדולה על הסביבה שלהם.
אז חברים יקרים ,יש לכם כל כך הרבה סיבות לעמוד על במה ולספר את הסיפור שלכם לעולם כי זה ישליך על כל כך הרבה תחומים בחיים שלכם וכמו שאני אומר בתור ספורטאי סיבולת:ריצה משנה חיים.
אני יכול לאמר בוודאות:עמידה על במה תשנה את החיים שלכם.

שתפו את הפוסט

שיתוף ב facebook
שתפו בפייסבוק
שיתוף ב twitter
שתפו בטוויטר
שיתוף ב linkedin
שתפו בלינקדאין
שיתוף ב pinterest
שתפו בפינטרסט

השאירו תגובה

מיתוג אישי תמיד מנצח !!!

מה זה בכלל מיתוג אישי? המושג מיתוג אישי הוא איך אני נתפש בעיני כל מי שמכיר אותי,מיתוג אישי אלו המסרים שאני משדר לעולם בצורה עקבית,מיתוג

המשיכו לקרוא

The golden cycle of giving

נתינה כדרך חיים המוטו שלי בשנים האחרונות הוא: לכל אחד יש משהו לתת למישהו על מנת להפוך את העולם שלנו לטוב יותר אוהב וצודק יותר

המשיכו לקרוא
גלילה למעלה