סדנת "הסיפור שלי"

אני מאמין שלכל אחד יש סיפור לספר לעולם כדי להפוך אותו לטוב יותר, אוהב יותר, בטוח יותר וצודק יותר.

"הסיפור שלי" היא סדנא מקצועית ליצירת סיפור אישי ועמידה מול קהל.

סדנא זו תוביל אתכם למסע מרתק ,מרגש ומעצים על מנת שתוכלו לעמוד על במה ,להביט בעיניים של הצופים בביטחון ,לגרום להם להרגיש WOW   להשאיר חותם ,לגרום להם להאמין בחזון/מטרה/יעדים שלכם ובעיקר להבין מה עומד מאחרי ה"למה" שלכם.

למי הסדנא מיועדת?

עובדים, מנהלים  ופרזנטורים הנדרשים לעמוד מול קהל בכנסים, ישיבות צוות, צוותי משא ומתן, ישיבות הנהלה ,מכירות מוצר ועוד.

למה בכלל סדנא?

מתברר שהפחד הכי גדול של אנשים הוא לעמוד מול קהל ,פחד מובן ולגיטימי בגלל סיבות רבות: הפחד לשכוח טקסט, הפחד לא לשעמם את הקהל, החשש שהקהל לא יבין את המסר העיקרי שלי. בנוסף לפחדים הללו כל מרצה צריך להתמודד עם קהלים שונים בעלי צרכים שונים המוסיפים למורכבות של העברת הרצאה בכל נושא והדבר העיקרי והחשוב הוא שכל אחד העומד על במה הוא שגריר של אותה חברה ולכן חייב להיות מאד  מדויק ,אמין וכריזמתי כדי להשיג את המטרה שלשמה הוא הגיע ועל מנת להציג את החברה שלו באופן הכי טוב שאפשר.

היקף הסדנא: 4 שעות,חלק תאורטי וחלק מעשי של המשתתפים

תכנים מרכזיים של הסדנא:

קביעת מטרת העל של ההרצאה,איך לפתוח הרצאה מרתקת (גם כשהנושא ממש לא מרתק),איך לבנות סיפור לפי מוטיב הסרט הטוב, חידוד ודיוק של המסר המרכזי, פרופיילינג של הקהל (לבצע אפיון והתאמות לקהל היעד).

עמידה מול קהל: נלמד להשתמש בכל חמשת החושים על מנת להכניס את הקהל לסיטואציית הסיפור שלנו, בשפת הגוף ובקול שלנו כדי לבנות מתח כדי שישאיר את הקהל איתנו עד סוף ההרצאה.

פרזנטציה: בניית מצגת נכונה המשמשת לעזר עבור המרצה, מסרים סמויים וגלויים במצגת, מצגת ככלי עזר בהעברת המסר המרכזי, סוגי מצגות למטרות שונות.

תרגול פרקטי מעשי של עמידה מול קהל: כל המשתתפים יתנסו בעמידה מול מצלמה וקהל וחלק יעבירו פרזנטציה אשר יכינו מראש במשך 10 דקות על מנת שנוכל לנתח וללמוד את כל החלק התאורטי שמועבר בסדנא.

קצת עליי: בן 53 מהנדס חשמל ומומחה לניהול משאבי אנרגיה,קואצ'ר מוסמך,מרתוניסט איש ברזל,מנהל קהילות דיגיטליות ויזם פרויקטים עם גיוס של למעלה ממיליון וחצי ₪ למען הקהילה,במשך עשור אני מרצה ומוביל אנשים לספר את הסיפור שלהם.

מעוניינים בהרצאה מרתקת וגם לתרום לקהילה?

השאירו פרטים בתחתית העמוד ואני אחזור אליכם בהקדם.

סדנת "הסיפור שלי"

אני מאמין שלכל אחד יש סיפור לספר לעולם כדי להפוך אותו לטוב יותר, אוהב יותר, בטוח יותר וצודק יותר. "הסיפור שלי" היא סדנא מקצועית ליצירת

המשיכו לקרוא

כדור הארץ לאן?

"אנו הדור הראשון שברשותו הכלים להבין את השינויים שהפעילות האנושית גורמת למערכות תומכות החיים של כדור הארץ ובה בעת אנו הדור האחרון שעדיין יכול להשפיע

המשיכו לקרוא
גלילה למעלה