מועדון ה-1,000,000 -פרויקט הדגל של 2022

מאז המרתון הראשון שלי בטבריה 2009 ותחרות איש הברזל הראשונה שלי באילת 2010 הבנתי שהתחרויות הללו מעוררות השראה בקרב האנשים ולכן כדאי להצמיד להן מטרות קהילתיות ערכיות בדרך של גיוס כספים או העלאת מודעות לנושאים חשובים.

אחרי 26 מרתונים ,חמש תחרויות איש ברזל בארץ ובעולם וגיוס של למעלה ממיליון ש"ח עבור מטרות קהילתיות חשובות,ערכיות ומצילות חיים,החלטתי להקים את מועדון ה-1,000,000.

מועדון של למעלה ממאה רצים ורצות אשר ירוצו כל שנה ריצה משותפת אחת על מנת לגייס 1,000,000 ש"ח עבור הקהילה,רצים ורצות המאמינים שריצה זה רק האמצעי לגיוס תרומות והעלאת מודעות למען נושאים חשובים בקהילה.

בשנת 2022 105 רצי מועדון המיליון ירוצו במרתון ירושלים על מנת לגייס 1,000,000 ש"ח עבור בית השנטי המשמש בית חם ומעצים לנוער בסיכון ועבור עמותת "לא מפקירים פצועים בשטח" המטפלת ומלווה חיילים הלומי קרב.

החזון שלי הוא שכל רץ אשר משתתף בכל תחרות ריצה יקדיש את הריצה שלו למען משהו או מישהו ,יצטרף למועדון המיליון שייסדתי וככה יוכל לגייס תרומות לפרויקטים קהילתיים חשובים.

רצים למען כפר נהר הירדן

כפר נהר הירדן מספק חווית נופש חינם לילדים ונוער הסובלים ממחלות כרוניות,ומחלות מסכנות חיים.אני הקדשתי את המרתון ה-25 בתל אביב למען גיוס תרומות לכפר וביחד

אחד בשביל עשר

"אחד בשביל עשר" היא תחרות איש ברזל עצמאית שאני אעשה למען העלאת מודעות וגיוס תרומות עבור עשר עמותות שונות מתחומים שונים:נוער בסיכון,אנשים עם צרכים מיוחדים,חיילים

מתגלגל על החיים

סיפור חייו של שגיא חבושה יוצא לאור בעשר שנים האחרונות אני מגשים חלומות לאנשים :ילדים ונערים החולים במחלות מסכנות חיים,אנשים עם צרכים מיוחדים,אנשים רגילים שכבר

גלילה למעלה