ראיון עם פרופסור שאול לדני -ההלך הכי מפורסם בארץ

רציתי כל כך לראיין את פרופסור שאול לדני.

האתגר הראשון היה להשיג את הטלפון שלו כי אין לו פלאפון,הוא לא מחובר לפייסבוק ושמעתי אותו אומר פעם בראיון: “מי שרוצה אותי ידע למצוא אותי”

אז ידעתי שהוא גר ביישוב עומר בדרום והכי קל לחייג לבית של ראש המועצה פיני בדש,אשתו הנחמדה ענתה לי וקיבלתי טלפון של ידידה שלו שהפנתה אותי לידידה נוספת שבסוף נתנה לי את המספר בבית שלו.

אחרי כמה שיחות ,שאול הסכים שנגיע אליו להליכה (במרחק ביטחון בגלל הקורונה) ולראיון. הגענו (אני ועמוס עוז,מנהלי קהילת 10000 הצעדים) בשעה 06:00 בבוקר לעומר,צעדנו 45 דקות עם שאול ואז התיישבנו לראיון.

בראיון גולל לנו שאול את סיפורו המופלא מתקופת השואה דרך עלייתו לארץ בגיל 12 ,הקריירה שלו בהליכה בארץ ובעולם,טבח הספורטאים במינכן וטיפים על הליכה. הרגשנו שכבוד גדול נפל בחלקינו לראיין אדם,ספורטאי,ופרופסור מוערך עם רקורד מפואר.

מוזמנים לצפות ולהנות.

ראיונות עם אנשים מעוררי השראה

חלק מהעשייה שלי למען הקהילה היא עריכת ראיונות עם אנשים מעוררי השראה על מנת להעלות מודעות לנושאים שונים.בסירטון הבא אני מראיין את איריס מסרי המעלה

צניחה למען עמותת צעדים קטנים

אחת המשימות שלי בפרויקט “הרשימה שלי” לגיל 50 היה להתגבר על פחד הגבהים שלי ולצנוח מגובה 12,000 רגל .אם כבר צונחים אז צונחים למען מטרה

גלילה למעלה